Reference

Josef Mazur


S Markem Stehlíkem spolupracuji téměř rok. Za tu dobu jsem se výkonostně posunul téměř o tři stupně, což v mém věku - téměř 60 let - je obdivuhodné. Tím chválím především Marka.
Ten v sobě spojuje výborného lezce i velmi schopného instruktora. V mém případě dokázal přesně odhadnout kam nasměrovat přípravu, na co se zaměřit především. Proto chci s Markem i nadále spolupracovat.

Michal S.


"Popravde, Marek nebol prvý inštruktor lezenia, ktorého som kontaktoval. Ako jediný mal ale čas a chuť venovať sa mi individuálne, mimo rámec štandardných kurzov. Spolu sme vyskladali sériu (ne)pravidelných lekcií, ktoré presne sedia mojim potrebám. Pomohol mi zvládať metodiku v praxi, liezť technicky správne a celkovo mi tak nejak rozšíril obzor. Oceňujem hlavne profesionálny ale zároveň ľudský prístup. Určite odporúčam nie len začiatočníkom, ale aj pokročilým, ktorí sa potrebujú priblížiť k svojím ďalším osobným cieľom."

Veronika Esterková


Dobrý den, dcera moc děkuje za Vaše připomínky, vede se jí lépe.. Verunka skončila na 3. místě na ČP.

Petr a Radka


S Markem jsme absolvovali kurz na stene i v terenu v Krasu. V obou pripadech se projevila jeho vysoka profesionalita, duraz na techniku i bezpecnost a dobrosrdecny pristup. S diky muzeme vrele doporucit.

Radek Bašný


K lezení na stěnách jsme se dostali s mou dcerou Elen přes portál na Slevomatu, kde nás zaujala nabídka na kurz v areálu Komec a chtěli jsme si to vyzkoušet . Holku lezení úplně nadchlo a protože si myslím, že lezení je vynikající sport, který umí všestranně rozvíjet nejen fyzičku ale i psychiku, začali jsme na lezení do Komecu chodit pravidelně. Hned na začátku se Elen ujal trenér Marek Stehlík alias Listy. Musím říct, že je to vynikající trenér, který dokáže dětem (nejenom jim :o)) vysvětlit vše ohledně techniky, bezpečnosti, ale také krásy a radosti v lezení. Má k dětem velmi kreativní a motivující přístup a svým postojem k životu, cílevědomostí a aktivitami dokázal motivovat i mě. Za to bych mu chtěl velmi poděkovat a můžu ho všem jen doporučit.

Mirek


S minimální zkušeností jsme se rozhodli s přítelkyní pro tento jednodenní kurz.
Počasí krásně vyšlo a byla to radost pěkně po ránu vyjet do lesa ke skalám.
Instruktor Marek nás zasvětil do základních nutných věcí pro výstup na skálu a šlo se na věc.
Zpočátku to bylo vše jednoduché a první lezení šlo rychle.
Pak jsme se ale po občerstvení vydali na těžší výstup.
Marek nám ale výborně pomáhal, dobře radil, ukazoval, podporoval,čekal na nás a nikam nás nehnal, kam bychom nechtěli.
S jeho bravurní pomocí jsme nakonec oba skálu zdolali -
především tedy já, přítelkyně potvrdila, že ženy jsou v lezení vynalézavější, a že chlap jak mu dojdou síly v rukách, tak už to moc nejde.
Mohu tedy kurz tímto všem dalším zájemcům jen doporučit.
Užijte si, stojí to za to!

Ing. Milan Jedlička


Každému, kdo bude zvažovat absolvování lezeckého kurzu, doporučuji - "lidi jděte do toho!" Už dlouho jsem se nesetkal s takovým nasazením, obětavostí, rozvahou a profesionalitou. Z lezení u Bohuňova jsem nadšenej. Takovou radost z pohybu po skalách si budu vychutnávat ještě hodně dlouho. Instruktor Marek je skvělý učitel lezení a profík , který ví co dělá!

Moc, a mile mě překvapilo, jak takhle mladý človíček umí komunikovat a srozumitelně vysvětlovat. Umí udělat z kurzu skutečný zážitek a smysluplně strávený čas. Absolvování téhle akce je pro mě velkou motivací pro další dobrodružství a láká vyzkoušet další


Jana a Miško


Díky za Kurz bezpečného lezení. Měli jsme možnost a naučili jsme se základy lezení, jištění a vůbec všeho okolo umělé stěny. Nejsme již nejmladší a je s námi trochu potíž a tak obdivuji Markovu trpělivost, shovívavost, důslednost a schopnost nás nenásilně motivovat. Děkuji za instruktážní videa, mě osobně velmi pomohly. Díky kurzu jsme získali větší jistou při túrách a lezení ve Vysokých Tatrách. Marka jako instruktora si velmi vážíme můžeme všem doporučit!! 

Markéta Chvátalová


"Naše první zkušenost s lezením po skalách pod vedením Marka "Listyho". Super zážitek a profesionální přístup. Předčilo to naše očekávání. Doporučujeme!"

Napište nám vaší recenzi.