Reference    (nové)

  Ing. Milan Jedlička  

    Každému, kdo bude zvažovat absolvování lezeckého kurzu, doporučuji – „lidi jděte do toho!“ Už dlouho jsem se nesetkal s takovým nasazením, obětavostí, rozvahou a profesionalitou.  Z lezení  u Bohuňova jsem nadšenej. Takovou radost z pohybu po skalách si budu vychutnávat ještě hodně dlouho. Instruktor Matěj je skvělý učitel lezení a  profík , který  ví co dělá!

Moc, a mile mě překvapilo, jak takhle mladý človíček umí komunikovat a srozumitelně vysvětlovat. Umí udělat z kurzu skutečný zážitek a smysluplně strávený čas. Absolvování téhle akce je pro mě velkou motivací pro další dobrodružství a láká vyzkoušet další .

 

 

     Taťána Elblová     

Lezení na Klajdě: prostě miluju. Líbí se mi stále se měnící pestrost cest.... je to motivující, inspirující, zábavné. A při kombinaci s Mattym, jakožto instruktorem se to ještě násobí.

 

Nemohla jsem si vybrat líp. Má to dynamiku, při které má člověk pocit, že vylézt se dá bez problému úplně všechno

 

 

 

 

      Miroslav Konečný    

   Když jsme došli k těm skalám, kde jsme měli lézt, v duchu jsem si říkal, že to určitě nemůžu zvládnout. Co tam budu předvádět já? Moc se mi do toho nechtělo, ale díky podle mne upřímného povzbuzování a dobrých rad Matěje jsem  dal svůj první výlez do poloviny skály. Úplně mne to pro začátek stačilo, opět jsem si v duchu říkal, tak už můžu jet domů. Byl jsem ale nakonec rád, že mne Matěj opět vyzval, ať jdu zase na skálu. Druhý výlez byl už pro mne lepší.

 Největší radost jsem měl z posledního výlezu, kdyby nebylo dobře míněných rad obou instruktorů Matěje a Ondry a taky "exspresky", které jsem se před stanutí v cíli držel jako klíště, těžko bych se mohl zapsat do vrcholové "horoknihy". Stálo to ale za to! Jako odměnu za pár šrámů na těle a na duši mi bylo "slaňování" z mého vrcholu. Fakt úžasný pocit být tam nahoře!

Díky moc za vše co  jsi pro mne Matěj a Ondra udělal.

 

     Pavel Petřík        

Doporucuji vsem co si chteji vyzkouset neco nevsedniho,a pritom rozsirit dovednosti a poznat co ve vas je.Je to zabava a s kazdou dalsi lekci se naucite neco noveho. Matěje "Mattho" Hořáka Vam muzu doporucit,podle me super instruktor....Pavel

 

   Michal Sukenik    

 

„Popravde, Marek nebol prvý inštruktor lezenia, ktorého som kontaktoval. Ako jediný mal ale čas a chuť venovať sa mi individuálne, mimo rámec štandardných kurzov. Spolu sme vyskladali sériu (ne)pravidelných lekcií, ktoré presne sedia mojim potrebám. Pomohol mi zvládať metodiku v praxi, liezť technicky správne a celkovo mi tak nejak rozšíril obzor. Oceňujem hlavne profesionálny ale zároveň ľudský prístup. Určite odporúčam nie len začiatočníkom, ale aj pokročilým, ktorí sa potrebujú priblížiť k svojím ďalším osobným cieľom.“