Lezecký trénink

Jsi stále na stejné obtížnosti a nemůžeš se posunout? Jde tvůj posun pomalu? Závodíš a chceš mít komplexní přípravu na závody? Hodně trénuješ a nejsou vidět výsledky? Máš nějaké zdravotní omezení a nevíš jak trénovat? Neustále se ve své lezecké kariéře potýkáš se zraněními a nevíš proč?

V tom případě lezecký trénink je právě pro tebe! 

Pomohu ti s technikou lezení, která je alfou a omegou lezeckého posunu. Pokud nemáš správnou techniku lezení, síla tě posune pouze do určitého stupně, ale poté se tvé zlepšování zastaví, nebo extrémně zpomalí. Já ti pomohu svou sílu či obratnost využívat maximálně a tím se posunout v lezení na obtížnosti o kterých jsi ani nesnil.

Každý je silný v něčem jiném a je důležité odstranit slabiny. Proto se při sestavování tréninkových plánů zaměřuji právě na to. Pokud posílíš své slabá místa hodně tě to v lezení posune, protože budeš využívat větší paletu svalů a tím, ne jen že se budeš cítit silnější, ale v každým kroku budeš jistější.

Spousta lidí cvičí a trénuje, ale při provádění jednotlivých cviků dělá chyby, tím ne jen, že nezapojuje správně svalové partie, ale přetěžuje jiné. Díky tomu pak vznikají zranění, prohlubují se Dysbalance a trénink tě neposune tam kam by jsi chtěl. Já ti ukáži jak správně cvičit, posilovat a kompenzovat.

Svěř se do rukou trenérovi který má již spoustu let praxe, ne jen s tréninkem ostatních, ale i sám sebe. Spousta lidí u mně zůstává i když dosáhli, pro ně nemožného, cíle, protože jsem jim ukázal, že mohou lézt ještě lépe než kdy si mysleli. Připravuji na závody spoustu závodníků, který mi vozí krásná umístění, medailí i pohárů a děkují mně za jejich výkony, ale já vždy říkám: "Na trenérovi je pouze 30% úspěchu. Trenér pouze ukáže cestu, po které člověk má jít, ale veškerou dřinu musí každý zvládnout sám, Takže úspěchy na závodech, v lezení nejsou mou zásluhou, nýbrž vaší."

Délka lekce: 90 minut.

Cena: Trénink pod trenérem
1 lekce -   900 
5 lekcí -    3500
10 lekcí -  6500
15 lekcí -  9400 Kč


Jednoměsíční tréninkový plán na míru - 1800 Kč

- Pokud pravidelně netrénuješ pod mým vedením, je třeba si před sepsáním tréninkového plánu zajít alespoň na jednu tréninkovou lekci, aby trénink mohl být opravdu na míru.

Lze domluvit i trénink skupin, nebo konzultaci tréninkového plánu. Cena na vyžádání.

Pravidla omlouvání:

- Na každých předplacených 5 lekcí vzniká nárok na 1 lekci, kterou lze omluvit a tudíž nepropadá.
Aby tato lekce nepropadla, musí být omluvena nejpozději jeden den předem.'
- Pokud se stane, že jste nuceni se omluvit v termínu, kdy máte zaplatit další lekce, počítá se tato omluva z předchozích lekcí, pokud již nemáte vyčerpané omluvy, nebo z následujících.
- Pokud plánujete dlouhodobější dovolenou, nebo víte dostatečně dopředu, že na kroužek nebudete moci přijít, lze se domluvit, aby lekce nepropadla.

-Lekce jsou platné jeden rok.


Kurzy probíhají na lezecké stěně Hudy: Vídeňská 297/v, 639 00 Brno-střed-Štýřice

V ceně není zahrnut vstup na stěnu ani půjčení vybavení. Půjčení sedáku a lezeček je cca za 70,- Kč. Vstup se pohybuje kolem 200,- Kč na osobu (bez slev). Ceny jsou pouze orientační.

ceník naleznete zde: https://www.hudysteny.cz/brno/cenik/vstupne-a-permanentky/Objednejte si trénink

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.