Lezecký trénink

Jsi stále na stejné obtížnosti a nemůžeš se posunout? Jde tvůj posun pomalu? Závodíš a chceš mít komplexní přípravu na závody? Hodně trénuješ a nejsou vidět výsledky? Máš nějaké zdravotní omezení a nevíš jak trénovat? Neustále se ve své lezecké kariéře potýkaš se zraněními a nevíš proč?

V tom případě lezecký trénink je právě pro tebe! 

Pomohu ti s technikou lezení, která je alfou a omegou lezeckého posunu. Pokud nemáš správnou techniku lezení, síla tě posune pouze do určitého stupně, ale poté se tvé zlepšování zastaví, nebo extrémně zpomalí. Já ti pomohu svou sílu či obratnost využívat maximálně a tím se posunout v lezení na obtížnosti o kterých jsi ani nesnil.

Každý je silný v něčem jiném a je důležité odstranit slabiny. Proto se při sestavování trénikových plánů zaměřuji právě na to. Pokud posílíš své slabá místa hodně tě to v lezení posune, protože budeš využívat větší paletu svalů a tím, ne jen že se budeš cítit silnější, ale v každým kroku budeš jistější.

Spousta lidí cvičí a trénuje, ale při provádění jednotlivých cviků dělá chyby, tím ne jen, že nezapojuje správně svalové partie, ale přetěžuje jiné. Díky tomu pak vznikají zranění, prohlubují se Disbalance a trénink tě neposune tam kam by jsi chtěl. Já ti ukáži jak správně cvičit, posilovat a kompenzovat.

Mnohdy tvůj posun může být pouze o hlavě. Spousta lidí leze na určité úrovni a chce se zlepšit, ale nevěří si. Já ti ukáži že na to máš, můžeš lézt těžké obtížnosti a po stěně, skále bez obav tančit.

Svěř se do rukou trenérovi který má již spoustu let praxe, ne jen s tréninkem ostatních, ale i sám sebe. Spousta lidí u mně zůstává i když dosáhli, pro ně nemožného, cíle, protože jsem jim ukázal, že mohou lézt ještě lépe než kdy si mysleli. Připravuji na závody spoustu závodníků, který mi vozí krásná umístění, medajle i poháry a děkují mně za jejich výkony, ale já vždy říkám: "Na trenérovi je pouze 30% úspěchu. Trenér pouze ukáže cestu, po které člověk má jít, ale veškerou dřinu musí každý zvládnout sám, Takže úspěchy na závodech, v lezení nejsou mou zásluhou, nýbrž vaší."

Délka lekce: 90 minut.

Cena: Trénink pod trenérem/ Trénink pod hlavním Trenérem Markem Stehlíkem (Listym)
1 lekce -               750 
5 lekcí - 2600  / 3100
10 lekcí - 4900/ 5600
15 lekcí - 7200/ 8000


- Tréninky pod trenérem, jsou stále pod dohledem Hlavního trenéra, který směřuje trénink, nebo učení techniky k tíženému cíli. Jsou určeny převážně pro začínající lezce, nebo lezce na lezce s nižší výkonností. 


Lze domluvit i trénínk skupin, nebo konzultaci tréninkového plánu. Cena na vyžádání.

Pravidla omlouvání:

- Na každých předplacených 5 lekcí vzniká nárok na 1 lekci, kterou lze omluvit a tudíž nepropadá.
Aby tato lekce nepropadla, musí být omluvena nejpozději jeden den předem.'
- Pokud se stane, že jste nuceni se omluvit v termínu, kdy máte zaplatit další lekce, počítá se tato omluva z předchozích lekcí, pokud již nemáte vyčerpané omluvy, nebo z následujících.
- Pokud plánujete dlouhodobější dovolenou, nebo víte dostatečně dopředu, že na kroužek nebudete moci přijít, lze se domluvit, aby lekce nepropadla.Kurzy probíhají na lezecké stěně Hudy: Vídeňská 297/v, 639 00 Brno-střed-Štýřice

V ceně není zahrnut vstup na stěnu ani půjčení vybavení. Půjčení sedáku a lezeček je cca za 70,- Kč. Vstup se pohybuje kolem 200,- Kč na osobu (bez slev). Ceny jsou pouze orientační.

ceník naleznete zde: https://www.hudysteny.cz/brno/cenik/vstupne-a-permanentky/Objednejte si trénink

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.