Proč bych měl/a mít nějaký trénink?

Pokud se chcete zlepšit, není nic jednoduššího, než nechat si ukázat správnou cestu ke zlepšení. Mnoho lidí si přečte na internetu, nějaké tréninkové postup a pak se je snaží kopírovat. Je to docela zásadní chyba, každý člověk je jedinečný, a tudíž ke každému člověku se musí přistupovat zvlášť. Neexistuje tréninkový plán, který bude fungovat pro všechny lidi stejně. Navíc lezení není pouze o cvičení, ale i lezecké technice, která se piluje samostatně hodně ztěžka. 

 
 
 

Individuální trénink:

Individuální trénink je určen pro ty, kteří se chtějí co nejrychleji zlepšit v lezení, mají nějaké zdravotní problémy, nebo chtěj individuální přístup. Trenér se po celou dobu tréninku věnuje pouze jednomu klientovy, ukazuje správné provedení cviků, techniky, případně zkonzultuje jídelníček. Například při bouldrech trenér klienta dostává do situací, které klientovi nejdou a učí jej, jak je správně a nejefektivněji vyřešit.

 

Cena: 600 Kč 1 osoba

 

 
 
 
 

Skupinový trénink:

Skupinový trénink je určen převážně pro ty, kteří se chtějí zlepšit v lezení. Trenér se snaží ke každému přistupovat individuálně, ale jednotlivé bouldry, nebo cviky provádějí všichni klienti, takže tyto tréninky jsou nevhodné pro pár s výrazně odlišnými lezeckými schopnostmi. Trenér pracuje na odstranění disbalancí, případně individuálně napíše jednoduchý trénink na jejich odstranění.

Cena: 350,- Kč 2-4 osoby

 
 
 
 

Kruhový trénink:

Přijďte si pořádně máknout k nám na Kotelnu a přidejte se na kruhové tréninky. Kruhové tréninky nejsou určeny pouze pro lezce, nebo siláky, ale i pro běžné lidi, kteří chtějí něco udělat se svou fyzičkou.

 
 
 

Cena: 110,- Kč 1 osoba